Witamy serdecznie na stronie CKB Weis
  
Więcej ...


Uważnie wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów, doskonalimy stale nasze usługi a tym samym zmieniamy się. Wprowadzamy nowe rozwiązania, które umilą pobyt w naszym lokalu. Dożąć do perfekcji staramy się podążać za nowymi kanionami wizualnymi jakie obowiązują na całym świecie. Tym samym chcemy naszym Klientom przedstawić odnowione CKB Weis !

Odnowiliśmy karetę, nadając jej bardziej elegancki ton.


Wejście do lokalu jest teraz oblanę bielą. Wchodząc ma cię wrażenie unoszenia między chmurami. Delikatność i elegancja podkreślane są przez stylowe płytki jak również nietypowe dekoracje.


Nasza sala przeszła największą metamorfozę. Więcej szczegółów poniżej.


Stół Pary Młodej jest teraz bardziej widoczny i podkręśla jeszcze bardziej swoją wyjątkowość. Para młoda otoczona bielą i miłośnymi dodatkami ma większy komfort bycia gwiazdami tego wieczoru.


Naszą "Wiejską chatę" też nie ominęło odświeżenie.


Nowe dekorację nadają lokalowi lekkości i delikatności.


Dodatki wiszące teraz pasują idealnie do delikatnego klimatu lokalu. Są ładne, proste oraz dodają romantyczności.


Oświetlenie również nabrało stylu i klasy. W kryształkach pięknie odbija się światło nadając całemu lokalowi bajkowego klimatu.


Na stołach umieścilimy nowe wazony, a dzięki współpracy z kwiaciarnią mamy zawsze piękne i świeże kwiaty.


Nasze nakrycia stołów zostały teraz zastąpione przez białą porcelanę z delikatnym srebrnym wzorem. Przy takiej zastawie można poczuć się jak na królewskim weselu.